Rudzik

Rudzik – wiek około 2 lat.

Rudzik to pies z dość sporą dawką energii dlatego idealny byłby dla niego dom z aktywnymi ludźmi. Spacer powinien go zmęczyć fizycznie. Potrzebuje sporo konsekwencji w wychowywaniu, szybko się uczy, ale to może działać na niekorzyść jeśli będzie rozpieszczany. Zna podstawowe komendy, jednak przećwiczyć z nim należy chodzenie na smyczy, które często go eksytuje i zaczyna swoje emocje wyładowywać gryząc smycz. Nauka wyciszania tych emocji będzie bardzo ważna w jego przypadku. Nie nadaje się do innych psów. Inne zwierzęta domowe także odpadają. Dzieci jedynie starsze, nastolatkowie, które zastosują się do zaleceń i zasad jakie będzie miał wyznaczone w nowym domu Rudzik.

Jeśli chcesz mieć wesołego, aktywnego przyjaciela zadzwon na numer 693289822 (Patrycja) lub napisz na maila ttbszczecin@gmail.com

Rudzik jest wydawany do adopcji przez Stowarzyszenie Nadzieja Amstaffa – TTB Szczecin. Adopcja jest nieodpłatna. Wymagane jest jednak wcześniejsze wypełnienie ankiety adopcyjnej i wizyta przedadopcyjna u przyszłych właścicieli.

null

null

null

null

null

null

null

15.04.2015 Chcielibyśmy się podzielić z Państwem świetną wiadomością! 🙂 Red w końcu znalazł dom!

Nasz pieszczoch musiał spędzić aż 6 miesięcy w schronisku, aby trafić na swoich ludzi. Początki z Rudzikiem nie były łatwe. Nie dopuszczał nikogo do siebie, tak jakby stracił wiarę w ludzi, a przecież to młody, energiczny psiak. Jednak zamiast machającego ogonka widzieliśmy skulonego żółtookiego psa siedzącego pod ścianą w boksie. Na próbę założenia obroży reagował warczeniem i pokazywał zęby. Jednak długo nie musieliśmy czekać, aby poznać prawdziwego Reda 🙂 już na pierwszym spacerze Nas miło zaskoczył. Energiczny, wesoły, a przede wszystkim bystry dlatego potrzebował odpowiedzialnych właścicieli, żeby umieli psa dobrze pokierować. I jednak nie nadaremno Red spędził tyle czasu w schronisku, bo pewnego dnia pojawili się ONI. Jego właściciele! Młodzi, chętni do pracy, a przede wszystkim odpowiedzialni. I tak oto Nasz Red trafił do domu.

Rudzik życzymy CI wszystkiego co najlepsze! Po tym co przeszedłeś należy Ci się dom który obdarzy Cię miłością i szacunkiem! 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: