Szukają domu

Co robisz? Siedzisz wygodnie przed komputerem popijając herbatkę i zerkasz kątem oka za okno? Myślisz: „jaka paskudna pogoda, aż nie chce się wychodzić”…

A teraz proponuję Ci zabawę, uruchom swoją wyobraźnię…

Jesteś zamknięty za wielką kratą, jest Ci zimno i deszcz pada Ci na głowę, stoisz po kolana w błocie… Boisz się, bo zdajesz sobie sprawę, że Twoje życie może już nigdy nie ulec zmianie. I tak siedzisz i siedzisz, ktoś czasami przejdzie obok zamkniętej bramy, ale nigdy nie patrzy przyjaźnie, zawsze Cię omija… Przypominasz sobie stare czasy, wspomnienia chociaż na chwile ogrzewają Cię od środka. Byłeś kiedyś przystojny, lubiany, myślałeś, ze zwojujesz świat… Ale… Ludzie z którymi żyłeś, których kochałeś, przestali Ci ufać, nie dlatego, że ich zawiodłeś, nic im nigdy nie zrobiłeś, ale usłyszeli pare pogłosek tu i tam. Przypieli Ci łatkę, na którą nie zasłużyłeś, bo ktoś kiedyś powiedział pare zmyślonych słów. Tak straciłeś wszystko – dom, miłość, która miała być na całe życie, wiarę, nadzieję.

Dziś mija godzina za godziną, dzień za dniem, a ludzie którzy przechodzą obok kraty, widzą smutne, zziębniete, wystraszone stworzenie, które omijają z daleka..

Jak się czujesz teraz? Herbata zrobiła się nagle za gorąca, a deszcz jakby mocniej leje? Teraz powiem Ci, ze to co sobie wyobraziłeś, to prawdziwa historia – życie wielu amstaffów w schroniskach. Ten lęk, ziąb, zmagania z samotnością, bezpodstawny brak zaufania, którym darzą ich ludzie, to ich codzienność.

Pomóż przywrócić je światu!

W pilnej potrzebie

W tym dziale znajdują się psy, które muszą jak najszybciej opuścić dotychczasowe miejsce pobytu bądź potrzebują natychmiastowej pomocy

TTB w domach tymczasowych

Tutaj znajdują się psy,które obecnie przebywają w domach tymczasowych, bądź hotelikach.

TTB w szczecińskim schronisku

Przedstawiamy psy w typie bull, które trafiły do schroniska w Szczecinie.

TTB w Dobrej Szczecińskiej

Tutaj znajdują się psy,które trafiły do schroniska w Dobrej Szczecińskiej.

Zaprzyjaźnione

Tutaj znajdują się psy,które umieściliśmy na naszej stronie,aby pomóc im znaleźć nowe domy. Nadzieja Amstaffa nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone o nich informacje.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: